rekonstrukce bytového jádra - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

rekonstrukce bytového jádra renovace
Pohodlný a účinný způsob jak Rekonstrukce bytového jádra v obcích Chrudim, Hlinsko, Skuteč, Heřmanův Městec, Slatiňany, Třemošnice, Chrast a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okoli, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Rekonstrukce koupelny
obor: Koupelny a příslušenství
město: Chrudim region: PARDUBICKÝ
datum: 07.03.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás rekonstrukci panelákové koupelny. Na umakartové jádro bych rád kachličky a dlažbu,místo vany sprch.kout,nové umyvadlo a baterie,sprchový set a zřejmě snížit strop kvůli bodovému osvětlení.(zadejte prosím odhadní cenu materiál+práce)+-5000kč. Termín realizace zakázky duben 2006. Děkuji za nabídku.
Rekonstrukce koupelny v rodinném domě
obor: Koupelny a příslušenství
město: Skuteč region: PARDUBICKÝ
datum: 29.01.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Do našeho rodinného domku potřebujeme udělat rekonstrukci koupelny. Rozměry a přesný popis prací naleznete v PŘÍLOZE této zakázky včetně půdorysu. Představujeme si koupelnu do nádechu modré barvy, zařizovací předměty a materiál tzn. obklad +dlažby si rádi vybereme z Vašeho katalogu. Stavební ohlášení si zajistíme sami. Plánovaný termín realizace zakázky je druhá půlka záží 2005. Prosím o alternativu splátkového kalendáře a případně i převodem. Děkujeme Vám za nabídky nebo případné kontaktování.
Renovace koupelny
obor: Koupelny a příslušenství
město: Skuteč region: PARDUBICKÝ
datum: 09.05.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: V panelové zástavbě. Nejdená se o bourání byt. jádra. Potřebujeme oblepení koupelny kachličkami, nový sprchový kout, umyvadlo a dlažba. Představujeme si podobnou koupelnu jako je v přiloze této zakázky. Značku zařizovacích předmětů si necháme nabídnout. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Koupelny, bytová jádra, rekonstrukce

Předmět poptávky:
Příklad: Kompletní rekonstrukce koupelny v panelovém domě
Obor: Koupelny, vybavení koupelen, bytová jádra, rekonstrukce
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

rekonstrukce bytového jádra: Chrudim, Hlinsko, Skuteč, Heřmanův Městec, Slatiňany, Třemošnice, Chrast, Luže, Proseč, Hrochův Týnec, Seč, Ronov nad Doubravou, Nasavrky, Prachovice, Krouna, Rosice, Chroustovice, Miřetice, Zaječice, Svratouch, Trhová Kamenice, Lukavice, Kameničky, Prosetín, Holetín, Vysočina, Orel, Bojanov, Rabštejnská Lhota, Sobětuchy, Tuněchody, Kočí, Včelákov, Morašice, Načešice, Běstvina
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   podlahy   |   Vířivky   |   Reklamní dárky a předměty   |   partneři   |   Rekonstrukce koupelny   |   Rekonstrukce domova   |   Veškerý sortiment pro koupelny, doplňky pro koupelny   |   vybrali jsme   |  
TOPlist