rekonstrukce bytového jádra - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

rekonstrukce bytového jádra rekonstrukce
Pohodlný a účinný způsob jak Rekonstrukce bytového jádra v obcích Most, Litvínov, Meziboří, Lom a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okoli, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Rekonstrukce koupelny a WC cca 4m2
obor: Koupelny a příslušenství
město: Most region: ÚSTECKÝ
datum: 08.04.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Převodem
popis: Jedná se o celkovou rekonstrukci koupelny a WC. Objekt je v cihlovém domě starém cca 35 roku. Rozměry koupelny jsou jak je patrné z přiloženého plánku (1,7x1,57m).Rozměry WC jsou (1,07x0,84)m. Za WC je stoupačková šachta.Pro Vaši přibližnou orientaci jak si představuji ,že by měla koupelna vypadat je na Web stránkách fy Ravak pod oddílem malé koupelny s vanou avocado nebo sprchový kout: http://www.ravak.cz .Dalším vybavením bude nové umyvadlo se skříňkou.(pračka)Je nutné provést nové rozvody v plastu včetně nových baterií a to na WC , koupelně a v kuchyni. Samozřejmě i upravit odpady.Dále je nutné provést s tím související veškeré zednické práce včetně vybourání starých a provedení nových obkladů.Stoupačky v energetické šachtě jsou již v plastu.Wc si představuji combi ,ale co se týká podrobnější specifikace vybavení je otázkou dohody. Vážný zájemci se mohou podívat na přílohu k této poptávce (.zip formát - soubor AUTOCAD). Termín realizace zakázky jaro / léto 2006. Děkuji.
Kompletní rekonstrukce koupelny 8m2
obor: Koupelny a příslušenství
město: Most region: ÚSTECKÝ
datum: 06.02.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nabídku na rekonstrukci koupelny. Jedná se o plochu cca 8m2. Kompletní rekonstrukce včetně vodovodů, kanalizace, elektriky, podlahy, obkladů a zařízení. Značku keramiky a zařízení dle nabídky a návrhu. Termín realizace zakázky srpen/září 2006. Děkuji za nabídku.
Rekonstrukce bytového jádra s vyzděním
obor: Koupelny a příslušenství
město: Most region: ÚSTECKÝ
datum: 21.05.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás komplení přestavbu umakartového jádra-koupelna ,wc Klasická paneláková zástavba.Vyzdít Ytong nebo sádrokarton.dále rozvody elektrika +voda. Zajštění projektu,stavební povolení,revize.Koupelnu dle vašeho katalogu.Termín realizace zakázky červen 2006. Děkujeme za nabídku.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Koupelny, bytová jádra, rekonstrukce

Předmět poptávky:
Příklad: Kompletní rekonstrukce koupelny v panelovém domě
Obor: Koupelny, vybavení koupelen, bytová jádra, rekonstrukce
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

rekonstrukce bytového jádra: Most, Litvínov, Meziboří, Lom, Obrnice, Bečov, Horní Jiřetín, Braňany, Louka u Litvínova, Havraň
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   podlahy   |   Vířivky   |   Reklamní dárky a předměty   |   partneři   |   Rekonstrukce koupelny   |   Rekonstrukce domova   |   Veškerý sortiment pro koupelny, doplňky pro koupelny   |   vybrali jsme   |  
TOPlist