rekonstrukce bytového jádra - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

rekonstrukce bytového jádra rekonstrukce-koupelny
Pohodlný a účinný způsob jak Rekonstrukce bytového jádra v obcích Nový Jičín, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Studénka, Příbor, Bílovec, Odry, Fulnek, Klimkovice, Štramberk a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okoli, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Přestavba bytového jádra v panel. domě
obor: Koupelny a příslušenství
město: Nový Jičín region: MORAVSKOSLEZSKÝ
datum: 01.03.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás přestavbu bytového jádra v panelovém domě patř 4. Jednalo by se o vyzdění nového (původní umakart) + rozvody vody, odpadu a plynu. Značku zařizovacích předmětů nám nabídněte. Vážní zájemci se mohou podívat na přílohu (jpg.). Termín realizace zakázky březen-duben 2006. Děkuji za nabídku.
Rekonstrukce koupelny (1,6 x 2,3)m
obor: Koupelny a příslušenství
město: Frenštát pod Radhoštěm region: MORAVSKOSLEZSKÝ
datum: 07.06.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Poptávám u Vás rekonstrukci koupelny. Jedná se o panelový dům. Koupelna je průchozí a chceme to zachovat. Místo vany požadujeme sprchový kout. Dále aby bylo v koupelně umyvadlo a prostor na automatickou pračku.Bude potřeba obklad koupelny a dlažba.Ostatní práce budou upřesněny při případném jednání (např. poličky,el.topné tělěso )a podobně.Rozměry koupelny jsou (1,6 x 2,3)m. Termín realizace zakázky duben / květen 2007. Děkuji za Vaše nabídky.
Renovace vany
obor: Koupelny a příslušenství
město: Frenštát pod Radhoštěm region: MORAVSKOSLEZSKÝ
datum: 20.02.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Hotově
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás rekonstrukci vany. Vložit vanu do vany /plastovou vložku/. Jedná se o obyčejnou plechou podlouhlou vanu. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Koupelny, bytová jádra, rekonstrukce

Předmět poptávky:
Příklad: Kompletní rekonstrukce koupelny v panelovém domě
Obor: Koupelny, vybavení koupelen, bytová jádra, rekonstrukce
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

rekonstrukce bytového jádra: Nový Jičín, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Studénka, Příbor, Bílovec, Odry, Fulnek, Klimkovice, Štramberk, Suchdol nad Odrou, Vřesina, Starý Jičín, Mořkov, Trojanovice, Šenov u Nového Jičína, Veřovice, Jeseník nad Odrou, Kunín, Petřvald, Hodslavice, Bartošovice, Tichá, Jistebník, Lichnov, Sedlnice, Rybí, Velké Albrechtice, Pustějov, Spálov, Hladké Životice, Tísek, Ženklava, Vražné, Bernartice nad Odrou, Bravantice, Závišice, Slatina, Hostašovice, Trnávka, Jakubčovice nad Odrou, Mošnov, Albrechtičky, Skotnice, Kateřinice, Mankovice, Životice u Nového Jičína, Bordovice, Kujavy, Olbramice, Bílov, Zbyslavice
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   podlahy   |   Vířivky   |   Reklamní dárky a předměty   |   partneři   |   Rekonstrukce koupelny   |   Rekonstrukce domova   |   Veškerý sortiment pro koupelny, doplňky pro koupelny   |   vybrali jsme   |  
TOPlist