rekonstukce koupelny - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

rekonstukce koupelny renovace-koupelny
Pohodlný a účinný způsob jak Rekonstrukce koupelny v obcích Český Krumlov, Kaplice, Velešín, Větřní a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okoli, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Rekonstrukce panel. koupelny do cca 6 m2
obor: Koupelny a příslušenství
město: Český Krumlov region: JIHOČESKÝ
datum: 18.11.2006
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Převodem
popis: Poptávám u Vás rekonstrukci bytového jádra na klíč. Výměna vany za sprchový kout s masážním panelem. Obklady, dlažba nové umyvadlo WC. Do cca 6m2. Umakartové jádro vybourat vyzdít ytongem. Cenová představa do 95.000,-. Značka keramiky a zařízení dle anbídky Termín realizace zakázky srpen-září 2006. Děkuji za nabídku.
Rekonstrukce koupelny, záchodu byt 3+1
obor: Koupelny a příslušenství
město: Velešín region: JIHOČESKÝ
datum: 02.04.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Převodem
popis: Dobrý den, požadujeme původní koupelnu a záchod změnit takto: - elektrický rozvod pro pračku, sušičku, radiátor - zrušení dveří z koupelny do kuchyně - nová izolovaná podlaha koupelny, pokud možno s odpadem - nový rozvod vody a odpad v koupelně - nové obložení stěn v koupelně a na záchodě - nová podlahová krytina na záchodě - renovace/výměna krytu šachty na záchodě - nový sprchový kout a nové umyvadlo v koupelně - případně další vybavení nábytkem a příslušenstvím. Zařizovací předměty nám nabídněte dle Vašeho katalogu nebo možností. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkujeme Vám.
Rekonstukce bytového jádra cca 6 m2
obor: Koupelny a příslušenství
město: Vyšší Brod region: JIHOČESKÝ
datum: 26.02.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Požaduji kompletní rekonstrukci bytového jádra na klíč. Rozměry jsou cca 6 m2. Mám zájem o rekonstrukci koupelny, WC, kuchyňě, vč. zařizovacích předmětů. Dále mám zájem o výměnu elektřiny, oken, podlah a štukování zdí v celém bytě, případně změna vytápění. Veškeré věci týkající se rekonstrukce Vám sdělím osobně. Preferuji osobní návštěvu. Prosím nabídněte mi kompletní cenu ze vším všudy.Termín reaslizace zakázky podzim 2006. Děkuji za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Koupelny, bytová jádra, rekonstrukce

Předmět poptávky:
Příklad: Kompletní rekonstrukce koupelny v panelovém domě
Obor: Koupelny, vybavení koupelen, bytová jádra, rekonstrukce
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

rekonstukce koupelny: Český Krumlov, Kaplice, Velešín, Větřní, Vyšší Brod, Křemže, Horní Planá, Loučovice, Benešov nad Černou, Frymburk, Kájov, Dolní Dvořiště, Malonty, Chvalšiny, Brloh, Holubov, Dolní Třebonín, Besednice, Černá v Pošumaví, Hořice na Šumavě, Zlatá Koruna, Přídolí, Bujanov, Lipno nad Vltavou, Horní Dvořiště rekonstrukce bytového jádra
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   podlahy   |   Vířivky   |   Reklamní dárky a předměty   |   partneři   |   Rekonstrukce koupelny   |   Rekonstrukce domova   |   Veškerý sortiment pro koupelny, doplňky pro koupelny   |   vybrali jsme   |  
TOPlist