rekonstukce koupelny - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

rekonstukce koupelny renovace-koupelny
Pohodlný a účinný způsob jak Rekonstrukce koupelny v obcích Chrudim, Hlinsko, Skuteč, Heřmanův Městec, Slatiňany, Třemošnice, Chrast a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okoli, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Rekonstrukce koupelny v rodinném domě
obor: Koupelny a příslušenství
město: Chrudim region: PARDUBICKÝ
datum: 24.05.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Do našeho rodinného domku potřebujeme udělat rekonstrukci koupelny. Rozměry a přesný popis prací naleznete v PŘÍLOZE této zakázky včetně půdorysu. Představujeme si koupelnu do nádechu modré barvy, zařizovací předměty a materiál tzn. obklad +dlažby si rádi vybereme z Vašeho katalogu. Stavební ohlášení si zajistíme sami. Plánovaný termín realizace zakázky je druhá půlka záží 2005. Prosím o alternativu splátkového kalendáře a případně i převodem. Děkujeme Vám za nabídky nebo případné kontaktování.
Stavba koupelny (375 x 303)cm
obor: Koupelny a příslušenství
město: Chrudim region: PARDUBICKÝ
datum: 27.11.2006
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Hotově
popis: Dobry den. Mam zajem o stavbu koupelny u u rodinneho domu. Koupelnu pozaduji aby byla ve zděné kulne. Rozmery (375 x 303)cm. Jedna se o holou mistnost. Zadam Vas o privod a odpad vody ve sprse, ktera bude mit z jedne strany postavenou zed. Dale Vas zadam o obklad sten, podlahy, podlahove topeni, osvetleni, strop jen ze sadrokartonu a nad to dat skelnou vatu (tu jiz mam zakoupenu),jedna stena - jednoducha - je nutno udelat silnejsi (jeste jednu soubeznou zed),cast omitky cca 3 m crverecni, ze zhora na hurdisky betonek. Termín realizace zakázky co nejdříve!. Dekuji za nabidky.
Rekonstrukce bytového jádra (1,70 x 1,70) + wc
obor: Koupelny a příslušenství
město: Chrudim region: PARDUBICKÝ
datum: 25.01.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Hotově
popis: Dobrý den. Mám zájem o rekonstrukci umakartového bytového jádra v panelovém domě. Rozměry: (1,70 x 1,70)m + wc. Prosím o novou dlažbu, nové obklady, výměnu vany za sprchový kout a přidání umyvadla. Prosím nabídněte mi kompletní cenu se vším všudy. Požaduji vše zhotovit na klíč. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Koupelny, bytová jádra, rekonstrukce

Předmět poptávky:
Příklad: Kompletní rekonstrukce koupelny v panelovém domě
Obor: Koupelny, vybavení koupelen, bytová jádra, rekonstrukce
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

rekonstukce koupelny: Chrudim, Hlinsko, Skuteč, Heřmanův Městec, Slatiňany, Třemošnice, Chrast, Luže, Proseč, Hrochův Týnec, Seč, Ronov nad Doubravou, Nasavrky, Prachovice, Krouna, Rosice, Chroustovice, Miřetice, Zaječice, Svratouch, Trhová Kamenice, Lukavice, Kameničky, Prosetín, Holetín, Vysočina, Orel, Bojanov, Rabštejnská Lhota, Sobětuchy, Tuněchody, Kočí, Včelákov, Morašice, Načešice, Běstvina rekonstrukce bytového jádra
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   podlahy   |   Vířivky   |   Reklamní dárky a předměty   |   partneři   |   Rekonstrukce koupelny   |   Rekonstrukce domova   |   Veškerý sortiment pro koupelny, doplňky pro koupelny   |   vybrali jsme   |  
TOPlist