rekonstukce koupelny - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

rekonstukce koupelny rekonstrukce
Pohodlný a účinný způsob jak Rekonstrukce koupelny v obcích Frýdek-Místek, Třinec, Frýdlant nad Ostravicí, Vratimov, Jablunkov, Šenov, Bystřice, Mosty u Jablunkova, Vendryně, Návsí, Paskov, Brušperk, Baška a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okoli, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Rekonstrukce bytováho jádra na klíč
obor: Koupelny a příslušenství
město: Frýdek-Místek region: MORAVSKOSLEZSKÝ
datum: 03.12.2006
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Kompletni rekonstrukce umakartového bytoveho jadra v cihlove zastavbe na klic za rozumnou cenu. Obklady+zarizovaci predmety zakoupime sami, ale dle dohody muzete nabidnout i ze svych katalogu. Pozadujeme vyzdeni koupelny a WC- projekt-povoleni-sprchovy kout bez vany-obklady-elektroinstalace-rozvody vody-dvere. Ocenime i napady na realizaci dle Vasich zkusenosti. Nejlepe do konce brezna. Termin realizace zakazky co nejdrive. Tesime se na spolupraci. Jsme otevreni i firmam z okoli Prahy - Melnik, Beroun apod.
Rekonstrukce bytového jádra v paneláku
obor: Koupelny a příslušenství
město: Jablunkov region: MORAVSKOSLEZSKÝ
datum: 15.05.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě. Kompletně dodat bytové jádro na klíč včetně WC. Zařizovací předměty necháme na firmě a její momentální nabídce. Stavební ohlášení si zařídíme sami. Termín realizace zakázky je červenec 2005. Děkujeme za nabídky.
Rekonstrukce panelákové koupelny a WC
obor: Koupelny a příslušenství
město: Vratimov region: MORAVSKOSLEZSKÝ
datum: 11.12.2006
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Bydlím v klasickém paneláku a potřebuji využít část chodby a komoru ke zvětšení prostoru kuchyně. K tomu je nutno rekonstruovat koupelnu, WC a zřídit nový vstup do pokoje přes průchozí místnost. Mám představu stavby na klíč, tzn. vč. stavebniho povolení (přihlášení), elektřiny, kanalizace, zapojení sporáku v kuchyni, začistit podlahy (lino a vyrovnání cca 30 m2), vymalovat a položit nové lino. Termín realizace osobní dohodou. Děkuji za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Koupelny, bytová jádra, rekonstrukce

Předmět poptávky:
Příklad: Kompletní rekonstrukce koupelny v panelovém domě
Obor: Koupelny, vybavení koupelen, bytová jádra, rekonstrukce
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

rekonstukce koupelny: Frýdek-Místek, Třinec, Frýdlant nad Ostravicí, Vratimov, Jablunkov, Šenov, Bystřice, Mosty u Jablunkova, Vendryně, Návsí, Paskov, Brušperk, Baška, Dobrá, Palkovice, Kozlovice, Stará Ves nad Ondřejnicí, Ostravice, Fryčovice, Čeladná, Kunčice pod Ondřejníkem, Nýdek, Hukvaldy, Staříč, Krmelín, Raškovice, Písek, Hrádek, Horní Bludovice, Janovice, Řepiště, Metylovice, Václavovice, Hnojník, Ropice, Sviadnov, Bukovec, Sedliště, Milíkov, Staré Město, Lučina, Komorní Lhotka, Dobratice, Morávka, Dolní Domaslavice, Nošovice, Střítež, Pražmo, Třanovice, Dolní Lomná, Vyšní Lhoty, Písečná, Soběšovice, Pržno, Pstruží, Bruzovice, Krásná, Smilovice, Žabeň, Horní Domaslavice, Staré Hamry, Vojkovice rekonstrukce bytového jádra
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   podlahy   |   Vířivky   |   Reklamní dárky a předměty   |   partneři   |   Rekonstrukce koupelny   |   Rekonstrukce domova   |   Veškerý sortiment pro koupelny, doplňky pro koupelny   |   vybrali jsme   |  
TOPlist