rekonstukce koupelny - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

rekonstukce koupelny renovace
Pohodlný a účinný způsob jak Rekonstrukce koupelny v obcích Kladno, Slaný, Stochov, Unhošť a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okoli, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Vnitřní dlažby, obklady, zednické práce 60m2
obor: Koupelny a příslušenství
město: Kladno region: STŘEDOČESKÝ
datum: 16.03.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nabídku na vnitřní dlažby, obklady a drobné zednícké práce. Budujeme novou koupelnu, kde jsou připraveny rozvody. Je třeba provést zednické práce před obkládáním a pak vlastní obklad a dlažbu. V dalších místnostech se bude pokládat dlažba - cca 60 m2, včetně obkladu schodiště. Rozvody tepla a vody zakrýt sádrokartonem. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.
Neodkladná rekonstrukce koupelny v rodinném domě.
obor: Koupelny a příslušenství
město: Slaný region: STŘEDOČESKÝ
datum: 08.11.2006
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Hotově
popis: Dobrý den, dovolujeme si u Vás poptat rekonstrukci koupelny v RD. Obklad stěny v koupelně (podklad sádrokarton s penetrací), plocha celkem 19 m2 s jedním výklenkem z Ytongu + pokládka dlažby 5,5 metrů čtv. Poptáváme cenu vč.materiálu, z důvodu využití 5% DPH (cena materiálu cca 10 000 bez DPH). Zařizovací předěmty máme zakoupené. Termín realizace zakázky co nejdříve! Děkujeme Vám za projevený čas a důvěru.
KOUPELNA obklad + dlažba
obor: Koupelny a příslušenství
město: Unhošť region: STŘEDOČESKÝ
datum: 27.12.2006
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Hledám firmu, která by dodala a udělala obklady a dlažby v kouplně roidnného domu. Materiál a dekor nabídne firma podle vzorníku. Chtěla bych moderní styl. Koupelna má rozměr cca podlaha 4 m2 a výška je 2,3m. Termín realizace poptávky osobní dohodou. Kontaktujte mne pokud možno emailem. Děkuji Vám za případné nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Koupelny, bytová jádra, rekonstrukce

Předmět poptávky:
Příklad: Kompletní rekonstrukce koupelny v panelovém domě
Obor: Koupelny, vybavení koupelen, bytová jádra, rekonstrukce
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

rekonstukce koupelny: Kladno, Slaný, Stochov, Unhošť, Velvary, Libušín, Buštěhrad, Zlonice, Tuchlovice, Smečno, Pchery, Vinařice, Brandýsek, Kamenné Žehrovice, Hřebeč, Velká Dobrá, Kačice, Doksy, Klobuky, Černuc, Braškov, Hostouň, Družec, Velké Přítočno, Zvoleněves, Bratronice, Vraný, Žilina, Otvovice, Svinařov, Cvrčovice, Kyšice, Koleč, Lhota, Hospozín, Žižice, Třebichovice, Stehelčeves, Zákolany, Horní Bezděkov rekonstrukce bytového jádra
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   podlahy   |   Vířivky   |   Reklamní dárky a předměty   |   partneři   |   Rekonstrukce koupelny   |   Rekonstrukce domova   |   Veškerý sortiment pro koupelny, doplňky pro koupelny   |   vybrali jsme   |  
TOPlist