rekonstukce koupelny - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

rekonstukce koupelny rekonstrukce
Pohodlný a účinný způsob jak Rekonstrukce koupelny v obcích Kolín, Český Brod, Pečky, Kostelec nad Černými Lesy a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okoli, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Přestavba koupelny cca (190 x 260)cm
obor: Koupelny a příslušenství
město: Kolín region: STŘEDOČESKÝ
datum: 03.12.2006
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Mám zájem o přestavbu koupelny a demolici stávajícího umakrtových příček v panelovém domě. Rozměry jsou cca (190 x 260)cm. Vše mi nainstalujte a odvezte sutě. Vyzdění šachty z jedné strany a lehký obložený otvíratelný kryt ze strany druhé, prostor WC bude spojen s koupelnou, Čelní stěna bude ze sádrokartonu a v ní zabudované jedny posuvné dveře y lehkého materiálu. Sádrokartonový podhled, nové instalace vody, kanalizace a elektro, úprava pro pračku, Zařízovací předměty nezapočítat, budou vybrány později (jde o umyvadlo s polonohou vč. zrdcadla, zavěsné WC, sprchový kout s hlubokou vanou, vanová a umyvadlová baterie, topné těleso a bodové osvětlení). Dále mám zájem o dlažbu a obklad ke stropu, novou elektro instalace od RS pro osvětlení, ventilaci a zásuvky s ochranou (3 dvojité zásuvky). Dodám Vám osobně výkres(projekt) - náčrt přestavby koupelny. Termín realizace zakázky červenec 2006. Děkuji za nabídky.
Rekonstrukce bytového jádra v paneláku
obor: Koupelny a příslušenství
město: Velký Osek region: STŘEDOČESKÝ
datum: 15.05.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě. Kompletně dodat bytové jádro na klíč včetně WC. Zařizovací předměty necháme na firmě a její momentální nabídce. Stavební ohlášení si zařídíme sami. Termín realizace zakázky je červenec 2005. Děkujeme za nabídky.
Rekonstrukce panelákové koupelny a WC
obor: Koupelny a příslušenství
město: Kostelec nad Černými Lesy region: STŘEDOČESKÝ
datum: 11.12.2006
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Bydlím v klasickém paneláku a potřebuji využít část chodby a komoru ke zvětšení prostoru kuchyně. K tomu je nutno rekonstruovat koupelnu, WC a zřídit nový vstup do pokoje přes průchozí místnost. Mám představu stavby na klíč, tzn. vč. stavebniho povolení (přihlášení), elektřiny, kanalizace, zapojení sporáku v kuchyni, začistit podlahy (lino a vyrovnání cca 30 m2), vymalovat a položit nové lino. Termín realizace osobní dohodou. Děkuji za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Koupelny, bytová jádra, rekonstrukce

Předmět poptávky:
Příklad: Kompletní rekonstrukce koupelny v panelovém domě
Obor: Koupelny, vybavení koupelen, bytová jádra, rekonstrukce
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

rekonstukce koupelny: Kolín, Český Brod, Pečky, Kostelec nad Černými Lesy, Velký Osek, Velim, Týnec nad Labem, Kouřim, Zásmuky, Červené Pečky, Starý Kolín, Plaňany, Cerhenice, Žiželice, Veltruby, Poříčany, Nová Ves I, Radim, Vitice, Bečváry, Stříbrná Skalice, Tři Dvory, Oleška, Klučov, Krakovany, Ovčáry, Dobřichov, Konárovice, Tuklaty, Chrášťany, Kořenice, Polepy, Svojšice, Kozojedy, Přišimasy, Ratenice, Břežany II, Býchory, Ratboř, Nebovidy rekonstrukce bytového jádra
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   podlahy   |   Vířivky   |   Reklamní dárky a předměty   |   partneři   |   Rekonstrukce koupelny   |   Rekonstrukce domova   |   Veškerý sortiment pro koupelny, doplňky pro koupelny   |   vybrali jsme   |  
TOPlist