rekonstukce koupelny - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

rekonstukce koupelny rekonstrukce-jdra
Pohodlný a účinný způsob jak Rekonstrukce koupelny v obcích Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem, Hulín, Chropyně a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okoli, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě
obor: Koupelny a příslušenství
město: Kroměříž region: ZLÍNSKÝ
datum: 06.07.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Rekonstrukce koupelny a WC v panelovém domě na klíč ve standardním provedení, bourání, nová el., rozvod vody, odpadů, vyzdění jádra ytongem, dlažba na podlahu, dlaždičky na stěnu, rozměry koupelny 180 x160 cm rozměry WC 100x100 cm, položení nového lina do kuchyně a předsíně cca 12 m2, nová podlaha, brousitelná plovoucí dřevěná 25m2 v obývacím pokoji a sádrokartonový strop stejných rozměrů, prosím o vypracování rozpočtu a harmonogramu prací - na jak dlouho je třeba byt uvolnit, stavební povolení mám, cena by neměla přesáhnout 200000,-Kč. Termín realizace osobní dohodou. Prosíme, abyste respektovali pokud možno nabídky emailem. Děkujeme.
Částečná rekonstrukce koupelny
obor: Koupelny a příslušenství
město: Hulín region: ZLÍNSKÝ
datum: 13.06.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den, potřebujeme provést částečnou rekonstrukci koupelny v cihlovém domě z 50.let. Jedná se o odstranění vany a místo ní instalace sprchového koutu a bidetu. Firma dodá zařizovací předměty. Termín realizace zakázky první polovina září 2006. Děkujeme Vám za nabídky.
Rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě
obor: Koupelny a příslušenství
město: Chropyně region: ZLÍNSKÝ
datum: 13.06.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Hledám firmu, která by nám kompletně provedla rekonstrukci bytového jádra (samostatné koupelny a samostatného WC) v panelovém domě. Provést vybourání, nové jádro vyzdít na Ytong. Provést nové rozvody vody, odpadů a elektriky včetně napojení na páteřní sítě (stoupačky). Firma by měla dodat zařizovací předměty na základě nabídnutého katalogu a provést obklady a dlažbu. Jádro má společnou zeď s kuchyní, proto je nezbytné provést i nové rozvody pro kuchyňskou linku. Je dispoziční předpoklad pro zřízení koupelny vnitřních rozměrů cca 150x160cm s vanou např. AVOKÁDO. Kontaktujte mne pokud možno emailem. Termín realizace zakázky osobní dohodou, patrně v letních měsících 2006. Děkuji Vám za případné nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Koupelny, bytová jádra, rekonstrukce

Předmět poptávky:
Příklad: Kompletní rekonstrukce koupelny v panelovém domě
Obor: Koupelny, vybavení koupelen, bytová jádra, rekonstrukce
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

rekonstukce koupelny: Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem, Hulín, Chropyně, Koryčany, Morkovice-Slížany, Kvasice, Zdounky, Chvalčov, Zborovice, Prusinovice, Rataje, Břest, Loukov, Kostelec u Holešova, Pačlavice, Přílepy, Počenice-Tetětice, Žeranovice, Záříčí, Pravčice, Roštění, Roštín, Střílky, Martinice, Rusava, Zlobice, Žalkovice, Lutopecny, Rymice, Slavkov pod Hostýnem, Bezměrov, Troubky-Zdislavice, Podhradní Lhota, Kostelany rekonstrukce bytového jádra
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   podlahy   |   Vířivky   |   Reklamní dárky a předměty   |   partneři   |   Rekonstrukce koupelny   |   Rekonstrukce domova   |   Veškerý sortiment pro koupelny, doplňky pro koupelny   |   vybrali jsme   |  
TOPlist