rekonstukce koupelny - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

rekonstukce koupelny rekonstrukce-koupelny
Pohodlný a účinný způsob jak Rekonstrukce koupelny v obcích Most, Litvínov, Meziboří, Lom a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okoli, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Rekonstrukce koupelny v rodinném domku
obor: Koupelny a příslušenství
město: Most region: ÚSTECKÝ
datum: 20.05.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Zdarvím Vás. Potřebujeme zrealizovat rekonstrukci koupelny na klíč. Obklady + dlažby, nové zařizovací: sprchový kout, příčka dveře, jednoduché umyvadlo bez nábytku, nové baterie, nové vchodové dveře, nové plastové francouzské okno 200 x 90cm, WC situované do koupelny, vysoušecí žebřík a podlahové topení. Dálůe nové rozovody elektřiny a vody. Značky zařizovacích předmětů si necháme od Vás nabídnout. Rozměry koupelny cca 2,6 x 2,5 a výška 2,2m. Strop sádrokarton včetně bodových světel. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji.
Rekonstrukce bytového jádra do cca 6 m2
obor: Koupelny a příslušenství
město: Lom region: ÚSTECKÝ
datum: 13.03.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Poptávám u Vás nabídku na rekonstrukci bytového jádra. Jedná se o klasický rozměr o ploše cca 6 m2. Původní umakart vybourat a vyzdít. Materiál dle nabídky. Představa kompletně nového obložení + umyvadlo + WC a sprchový kout. Zda-li nechat půdorysně dvě místnosti nebo z toho udělat jednu nechám vyloženě dle návrhu a dohody. Značka zařízení akeramiky také vyloženě dle nabídky. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídku. Termín realizace zakázky ocsbní daohodou.
Rekonstrukce koupelny v rodinném domě
obor: Koupelny a příslušenství
město: Meziboří region: ÚSTECKÝ
datum: 13.02.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Do našeho rodinného domku potřebujeme udělat rekonstrukci koupelny. Rozměry a přesný popis prací naleznete v PŘÍLOZE této zakázky včetně půdorysu. Představujeme si koupelnu do nádechu modré barvy, zařizovací předměty a materiál tzn. obklad +dlažby si rádi vybereme z Vašeho katalogu. Stavební ohlášení si zajistíme sami. Plánovaný termín realizace zakázky je druhá půlka záží 2005. Prosím o alternativu splátkového kalendáře a případně i převodem. Děkujeme Vám za nabídky nebo případné kontaktování.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Koupelny, bytová jádra, rekonstrukce

Předmět poptávky:
Příklad: Kompletní rekonstrukce koupelny v panelovém domě
Obor: Koupelny, vybavení koupelen, bytová jádra, rekonstrukce
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

rekonstukce koupelny: Most, Litvínov, Meziboří, Lom, Obrnice, Bečov, Horní Jiřetín, Braňany, Louka u Litvínova, Havraň rekonstrukce bytového jádra
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   podlahy   |   Vířivky   |   Reklamní dárky a předměty   |   partneři   |   Rekonstrukce koupelny   |   Rekonstrukce domova   |   Veškerý sortiment pro koupelny, doplňky pro koupelny   |   vybrali jsme   |  
TOPlist