rekonstukce koupelny - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

rekonstukce koupelny rekonstrukce-jdra
Pohodlný a účinný způsob jak Rekonstrukce koupelny v obcích Nýřany, Třemošná, Horní Bříza, Kralovice, Kaznějov a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okoli, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Rekonstukce bytového jádra cca 6 m2
obor: Koupelny a příslušenství
město: Nýřany region: PLZEŇSKÝ
datum: 12.11.2006
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Požaduji kompletní rekonstrukci bytového jádra na klíč. Rozměry jsou cca 6 m2. Mám zájem o rekonstrukci koupelny, WC, kuchyňě, vč. zařizovacích předmětů. Dále mám zájem o výměnu elektřiny, oken, podlah a štukování zdí v celém bytě, případně změna vytápění. Veškeré věci týkající se rekonstrukce Vám sdělím osobně. Preferuji osobní návštěvu. Prosím nabídněte mi kompletní cenu ze vším všudy.Termín reaslizace zakázky podzim 2006. Děkuji za nabídky.
Přestavba koupelny - panel. jádro do cca 6 m2
obor: Koupelny a příslušenství
město: Třemošná region: PLZEŇSKÝ
datum: 25.06.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás přestavbu koupelny. Mám více variant sádrokarton nebo ytong - dle cenové nabídky. Nutno vybourat stávající umakart. Mám požadavek zašupovací dveře do stěny - pevné. Dále snížení pohledu stropu. jedná se o plochu do cca 6m2. Bez obkladů, včetně vodoinstalace , odpadů a elektroinstalace a výměny zařízení. Dále mám představu u stěny do kuchyně dát do poloviny luxfery. Wc a koupelna by měla být jedna místnost jen příčku na WC která bude mít výšku cca do poloviny stěn. Termín realizace zakázky od 6.9. - 20.10.2006. Děkuji za nabídku.
Výměna vany za sprchový kout v RD
obor: Koupelny a příslušenství
město: Nýřany region: PLZEŇSKÝ
datum: 20.11.2006
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Na splátky
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás rekonstrukci koupelny - vybourat vanu a dodat sprchovy kout (znacku nabidnete). Koupelna v RD. Rozmer je cca 1,4x3,5 m. Asi nove rozvody. Termin realizace zakazky leto 2006. Dekuji za nabidku.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Koupelny, bytová jádra, rekonstrukce

Předmět poptávky:
Příklad: Kompletní rekonstrukce koupelny v panelovém domě
Obor: Koupelny, vybavení koupelen, bytová jádra, rekonstrukce
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

rekonstukce koupelny: Nýřany, Třemošná, Horní Bříza, Kralovice, Kaznějov, Vejprnice, Zruč-Senec, Tlučná, Plasy, Líně, Zbůch, Město Touškov, Heřmanova Huť, Chrást, Dýšina, Žihle, Kožlany, Manětín, Hromnice, Všeruby, Kozolupy, Trnová, Chotíkov, Pernarec, Kyšice, Ledce, Blatnice, Bezvěrov, Druztová, Nečtiny, Kozojedy, Líšťany, Přehýšov, Vochov, Úněšov, Mladotice, Horní Bělá rekonstrukce bytového jádra
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   podlahy   |   Vířivky   |   Reklamní dárky a předměty   |   partneři   |   Rekonstrukce koupelny   |   Rekonstrukce domova   |   Veškerý sortiment pro koupelny, doplňky pro koupelny   |   vybrali jsme   |  
TOPlist