rekonstukce koupelny - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

rekonstukce koupelny renovace
Pohodlný a účinný způsob jak Rekonstrukce koupelny v obcích Přerov, Hranice, Lipník nad Bečvou, Kojetín a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okoli, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

KOUPELNA obklad + dlažba
obor: Koupelny a příslušenství
město: Přerov region: OLOMOUCKÝ
datum: 31.05.2007
částka: Do 40 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Hledám firmu, která by dodala a udělala obklady a dlažby v kouplně roidnného domu. Materiál a dekor nabídne firma podle vzorníku. Chtěla bych moderní styl. Koupelna má rozměr cca podlaha 4 m2 a výška je 2,3m. Termín realizace poptávky osobní dohodou. Kontaktujte mne pokud možno emailem. Děkuji Vám za případné nabídky.
Stavba koupelny cca 3m2
obor: Koupelny a příslušenství
město: Hranice region: OLOMOUCKÝ
datum: 28.01.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Poptavam stavbu koupelny v mistnosti rodinneho domu (velka mistnost - v jejim rohu chci postavit koupelnu). Rozmery jsou cca 3m2. Potrebuji privod a odpad vody (povede sklepem,ktery je pod mistnosti). Mám zajem o stavbu na klic. Mam zajem o obklady sten a novou poldahu. Druhy obkladu mi prosim nabidnete. Pozaduji wc, sprchovy kout, umyvadlo apod. Prosim nabidnete mď kompletni nabidku se csim vsudy. Termin realizace zakzaky zari 2006. Dekuji za nabidky.
Renovace, vybudování koupelny
obor: Koupelny a příslušenství
město: Hranice region: OLOMOUCKÝ
datum: 28.05.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Na splátky
popis: rozměry:1,90 x 2,70m upřednostňuji graf. návrhy, situace: na delší straně zcela vlevo vchod, zcela vpravo vývod WC, na pravé kraší straně koupelnové okno sca 120x 50, naproti dveřím na kratší straně,nástěnný kotel Dakon, pod ním stávající radiátor a vývod na pračku, v koupelně by mělo být- WC, vana, umyvadlo, pračka. Termín realizace zakázky rok 2006, spíše osobní dohodou. Děkuji za nabídku.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Koupelny, bytová jádra, rekonstrukce

Předmět poptávky:
Příklad: Kompletní rekonstrukce koupelny v panelovém domě
Obor: Koupelny, vybavení koupelen, bytová jádra, rekonstrukce
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

rekonstukce koupelny: Přerov, Hranice, Lipník nad Bečvou, Kojetín, Tovačov, Brodek u Přerova, Troubky, Hustopeče nad Bečvou, Bělotín, Horní Moštěnice, Dřevohostice, Rokytnice, Potštát, Dolní Újezd, Radslavice, Osek nad Bečvou, Kokory, Bochoř, Týn nad Bečvou, Všechovice, Prosenice, Střítež nad Ludinou, Veselíčko, Pavlovice u Přerova, Opatovice, Černotín, Vlkoš, Měrovice nad Hanou, Lobodice, Jezernice, Beňov, Soběchleby, Stará Ves, Uhřičice, Ústí, Želatovice, Skalička, Citov, Lazníky rekonstrukce bytového jádra
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   podlahy   |   Vířivky   |   Reklamní dárky a předměty   |   partneři   |   Rekonstrukce koupelny   |   Rekonstrukce domova   |   Veškerý sortiment pro koupelny, doplňky pro koupelny   |   vybrali jsme   |  
TOPlist