rekonstukce koupelny - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

rekonstukce koupelny rekonstruovan-koupelna
Pohodlný a účinný způsob jak Rekonstrukce koupelny v obcích Teplice, Bílina, Krupka, Duchcov, Dubí, Osek a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okoli, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Rekonstrukce bytového jádra (3+1)
obor: Koupelny a příslušenství
město: Teplice region: ÚSTECKÝ
datum: 05.06.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás rekonstrukci bytového jádra v panelovém domě (3+1). Bytové jádro (koupelna+WC) je umístěno mezi 3 panely. Předpoklad je využití prostoru zapuštění stávajícího umakartového jádra a rozšířění koupelny o cca 20-30 cm. Kompletně dodat bytové jádro na klíč včetně WC. Zařizovací předměty na základě nabídky firmy. Stavební povolení včetně dokumentace a kolaudace zabezpečí firma. Případné nedostatky v kolaudačním řízení odstraní firma na své náklady. Termín realizace zakázky je červenec - srpen 2006. Děkuji za nabídku.
Rekonstrukce bytového jádra (280 x 280) cm
obor: Koupelny a příslušenství
město: Duchcov region: ÚSTECKÝ
datum: 25.06.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Poptáváme kompletní rekonstrukci koupelny a WC s možností rozšíření o část předsíně. Jedná se o starší bytové jádro v panelovém bytě. Základní požadavek rohová vana se zástěnou ke sprchování. Preferujeme použití sádrokartonu. Rozměry jsou (280 x 190)cm nebo (280 x 280)cm, rozměry Vám upřesním na místě. Vše požaduji napojit na stoupeačky, zbudovat inženýrské sítě. Mám zájem o novou dlažbu, nový obklad a vše co se týká rekonstrukce koupelny a wc. Žádám Vás o kompletní nabídku se vším všudy. Zajímá mne koncová cena. Termín realizace zakázky osobní dohodou. Děkuji za nabídky.
Kompletní renovace koupelny
obor: Koupelny a příslušenství
město: Bílina region: ÚSTECKÝ
datum: 09.06.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den, poptávám u Vás výměnu stávajících obkladů a podlahy, výměna odpadů, výměna vany a umyvadla 20m2 obklady 25m2 podlaha. Rekonstrukce koupelny. Předběžný termín realizace zakázky duben - květen 2006. Děkujeme Vám.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Koupelny, bytová jádra, rekonstrukce

Předmět poptávky:
Příklad: Kompletní rekonstrukce koupelny v panelovém domě
Obor: Koupelny, vybavení koupelen, bytová jádra, rekonstrukce
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

rekonstukce koupelny: Teplice, Bílina, Krupka, Duchcov, Dubí, Osek, Košťany, Proboštov, Novosedlice, Hrob, Bystřany, Hostomice, Zabrušany, Háj u Duchcova, Světec, Kostomlaty pod Milešovkou, Hrobčice, Jeníkov, Újezdeček, Modlany, Ohníč, Bžany, Rtyně nad Bílinou, Lahošt, Ledvice rekonstrukce bytového jádra
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   podlahy   |   Vířivky   |   Reklamní dárky a předměty   |   partneři   |   Rekonstrukce koupelny   |   Rekonstrukce domova   |   Veškerý sortiment pro koupelny, doplňky pro koupelny   |   vybrali jsme   |  
TOPlist