rekonstukce koupelny - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

rekonstukce koupelny rekonstrukce-koupelny
Pohodlný a účinný způsob jak Rekonstrukce koupelny v obcích Třebíč, Moravské Budějovice, Náměšť nad Oslavou, Jemnice, Jaroměřice nad Rokytnou a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okoli, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Přestavba jádra koupelny do cca 6 m2
obor: Koupelny a příslušenství
město: Třebíč region: VYSOČINA
datum: 20.06.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nabídku na přestavbu koupelny a WC v panelovém domě. Původnbí umakart - vybourat a vyzdít. Značka keramiky a zařízení není vybrána. Stavba včetně projektu a stavebního povolení. Rozloha do 6m2. Termín realizace zakázky srpen 2006. Děkuji za nabídky.
Koupelna na klíč ve sklepě RD 25m2
obor: Koupelny a příslušenství
město: Jemnice region: VYSOČINA
datum: 06.02.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Převodem
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás výstavbu koupelny na klíč ve sklepě RD. Vana, hydromasážní sprcha, sauna, stavební práce (omítky / sádrokarton), obklady/dlažba, elektřina, výměna okna. Plocha cca 25 m2. Značka keramiky a zařízení dle nabídky. Termín realizace zakázky co nejdříve. Děkuji za nabídku.
Rekonstrukce bytového jádra v panelovém domě
obor: Koupelny a příslušenství
město: Jaroměřice nad Rokytnou region: VYSOČINA
datum: 24.04.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Rekonstrukce koupelny a WC v panelovém domě na klíč ve standardním provedení, bourání, nová el., rozvod vody, odpadů, vyzdění jádra ytongem, dlažba na podlahu, dlaždičky na stěnu, rozměry koupelny 180 x160 cm rozměry WC 100x100 cm, položení nového lina do kuchyně a předsíně cca 12 m2, nová podlaha, brousitelná plovoucí dřevěná 25m2 v obývacím pokoji a sádrokartonový strop stejných rozměrů, prosím o vypracování rozpočtu a harmonogramu prací - na jak dlouho je třeba byt uvolnit, stavební povolení mám, cena by neměla přesáhnout 200000,-Kč. Termín realizace osobní dohodou. Prosíme, abyste respektovali pokud možno nabídky emailem. Děkujeme.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Koupelny, bytová jádra, rekonstrukce

Předmět poptávky:
Příklad: Kompletní rekonstrukce koupelny v panelovém domě
Obor: Koupelny, vybavení koupelen, bytová jádra, rekonstrukce
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

rekonstukce koupelny: Třebíč, Moravské Budějovice, Náměšť nad Oslavou, Jemnice, Jaroměřice nad Rokytnou, Okříšky, Hrotovice, Stařeč, Želetava, Kněžice, Mohelno, Vladislav, Budišov, Rouchovany, Nové Syrovice, Rokytnice nad Rokytnou, Kralice nad Oslavou, Dukovany, Výčapy, Přibyslavice, Opatov, Myslibořice, Předín, Rudíkov, Březník, Tasov, Trnava, Jakubov u Moravských Budějovic, Dalešice, Valeč, Hartvíkovice, Studenec, Čáslavice, Litohoř, Střítež rekonstrukce bytového jádra
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   podlahy   |   Vířivky   |   Reklamní dárky a předměty   |   partneři   |   Rekonstrukce koupelny   |   Rekonstrukce domova   |   Veškerý sortiment pro koupelny, doplňky pro koupelny   |   vybrali jsme   |  
TOPlist