rekonstukce koupelny - nechte si  ZDARMA 

poslat nabídky firem z Vašeho okolí

rekonstukce koupelny rekonstrukce-jdra
Pohodlný a účinný způsob jak Rekonstrukce koupelny v obcích Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Vrchlabí, Úpice, Hostinné, Žacléř, Rtyně v Podkrkonoší a okolí je poslat poptávku firmám, které o ní mají zájem.

Jak systém pracuje?

  1. Zcela zdarma vložíte poptávku
  2. Vaši poptávku obdrží velké množství firem
  3. Odpoví Vám ale pouze 10 firem, obvykle z Vašeho okoli, které mají o poptávku skutečný zájem.
  4. Firmy Vás budou kontaktovat způsobem, který si zvolíte
  1. Systém za měsíc zpracuje téměř tisíc poptávek z různých oborů

Příklady poptávek

Přestavba koupelny + WC
obor: Koupelny a příslušenství
město: Trutnov region: KRÁLOVÉHRADECKÝ
datum: 22.02.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Potřebuji kompletní přestavbu koupelny 2 x 2,5 m ve starším rodinném domku, rohovou vanu 150 x150 cm s krycími skly pro možnost sprchování, sprchovací baterie s možností tryskové masáže, umyvadlo s odkladací deskou a velkým zrcadlem, nová baterie, obklad do výšky stropu 2,6 m, novou dlažbu všechno v béžově meruňkovém mramoru, dále požaduji přestabu WC v rozměru 1,4 x1 m výška 2,6 m, kdy do tohoto požaduji stejnou dlažbu jako v koupelně, a v uvedené barvě WC kombi, bez obkladu. Předpokládána doba realizace poptávky je konec října 2005. Děkujeme za nabídky.
Prestavba koupelnového jádra v panelovem dome
obor: Koupelny a příslušenství
město: Trutnov region: KRÁLOVÉHRADECKÝ
datum: 16.04.2007
částka: Do 1 mil. Kč platba: Dohodou
popis: Vyzdení umakartového jádra - dodávka vc. zarizovacich predmetu. Mozno spojit WC s koupelnou - nyni 2 mistnosti vedle sebe. Preferuji sprchový kout nebo kombinaci malá vana a sprchový kout. Bude uzivat 1 osoba (77 let). Termín realizace duben 2005. Za nabídky děkujeme.
Přestavba jádra koupelny do cca 6 m2
obor: Koupelny a příslušenství
město: Dvůr Králové nad Labem region: KRÁLOVÉHRADECKÝ
datum: 29.04.2007
částka: 40 až 100 tisíc Kč platba: Dohodou
popis: Dobrý den. Poptávám u Vás nabídku na přestavbu koupelny a WC v panelovém domě. Původnbí umakart - vybourat a vyzdít. Značka keramiky a zařízení není vybrána. Stavba včetně projektu a stavebního povolení. Rozloha do 6m2. Termín realizace zakázky srpen 2006. Děkuji za nabídky.
1. Zadat poptávku 2. Zkontrolovat a potvrdit

Vložit zdarma poptávku v oboru: Koupelny, bytová jádra, rekonstrukce

Předmět poptávky:
Příklad: Kompletní rekonstrukce koupelny v panelovém domě
Obor: Koupelny, vybavení koupelen, bytová jádra, rekonstrukce
Hodnota poptávky:
Bližší specifikace poptávky: Do tohoto pole neuvádějte žádné KONTAKTNÍ ÚDAJE! Budou zadány níže.
Max. 1000 znaků

Kontaktní informace

Zadavatel:
Firma / jméno:
Ulice + čp.:
PSČ a Město:
Telefon:
Email:
Platba:
Lokalita poptávky - Region:
Zadání poptávky je zdarma, nezávazné a podléhá Obchodním podmínkám portálu ePoptavka.cz Odesláním formuláře souhlasíte s tím, že Vámi vložené údaje budou zpracovány a poskytnuty firmám registrovaným v systému.

rekonstukce koupelny: Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Vrchlabí, Úpice, Hostinné, Žacléř, Rtyně v Podkrkonoší, Mladé Buky, Rudník, Svoboda nad Úpou, Malé Svatoňovice, Lánov, Mostek, Bílá Třemešná, Špindlerův Mlýn, Vítězná, Velké Svatoňovice, Pilníkov, Horní Maršov, Radvanice, Chotěvice, Dolní Branná, Bernartice, Hajnice, Janské Lázně, Havlovice, Černý Důl, Dubenec, Batňovice, Dolní Lánov, Dolní Kalná, Pec pod Sněžkou, Choustníkovo Hradiště, Kunčice nad Labem, Jívka, Chvaleč, Prosečné, Nemojov, Kocbeře rekonstrukce bytového jádra
podlahy, betonové podlahy   |   rodinné domy   |   podlahy   |   Vířivky   |   Reklamní dárky a předměty   |   partneři   |   Rekonstrukce koupelny   |   Rekonstrukce domova   |   Veškerý sortiment pro koupelny, doplňky pro koupelny   |   vybrali jsme   |  
TOPlist